TIS-Web® Nedir?

Compact Test Computer II

Avrupa genelinde on binlerce firmanın kullandığı, binlerce araca ve sürücüye hizmet veren web tabanlı Takograf veri indirme, arşivleme ve değerlendirme yazılımıdır. TIS-Web®, dijital takograf DTCO 1381 üreticisi VDO tarafından geliştirilmiştir ve diğer tüm VDO indirme ürünleri ile %100 uyumludur. TIS-Web® ile hem yasal verileri, hem de sadece VDO'ya özel olarak kaydedilen grafik, detaylı hız v.b. verileri de indirebilirsiniz. TIS-WEB® uygulaması tamamen web tabanlı olarak çalışmaktadır. Yani sistemi sadece tek bir bilgisayara bağlı olarak kullanmak zorunda değilsiniz. İnternet bağlantısı bulunan her yerden verilerinize erişebilirsiniz. TIS-Web® herhangi bir IT altyapısı gerektirmez.

TIS-Web® ve yardımcı diğer donanımlar (DLD) ile tüm indirme ve arşivleme işlemlerini otomatikleştirebilirsiniz. TIS-Web® ile verilerinize sadece siz erişebilirsiniz. Söz konusu verileriniz yüksek güvenlikli VDO Frankfurt sunucularında yedekli olarak saklanır. TIS-Web® ile verilerinizi sizin yerinize VDO arşivler ve her gün düzenli olarak yedeklerini alır. Bu sayede kişisel bilgisayarlarda çeşitli sebeplerden dolayı kaybedilme ihtimali olan yüksek derece de önem arz eden yasal dijital verileriniz korunmuş olur. TIS-Web® ile istediğiniz zaman arşivlediğiniz verilerinizi sistemden geri indirebilirsiniz. (Dijital imzalı ve sertifikalı olarak) TIS-Web® ile sadece takograf kartları ve takograf hafızasından indirilen dijital imzalı ve sertifikalı yasal veriler kullanılır. FMS yada diğer kaynaklardan edinilen verilerin değerlendirilmesi söz konusu değildir. Bu nedenle indirdiğiniz ve arşivlediğiniz verilerin yasal platform da geçersiz olması gibi bir sorun yaşamazsınız.

TIS-Web® ile 7/24 güncel kalırsınız. Gerçekleştirilen tüm güncelleme ve eklentiler otomatik olarak merkezi sunucuya aktarılır. Bu sayede müşterilerin herhangi bir yükleme yada güncelleme yapması gerekmez. Örneğin gerçekleştirilecek bir yasal düzenleme direkt olarak sisteme aktarılır, böylece tüm yasal düzenlemelerle uyumlu olursunuz. Sizin yeni bir yükleme yapmanıza ya da güncelleme takip etmenize gerek kalmaz. Sistemde mevcut bulunan onlarca raporlama hizmetine ek olarak geliştirilecek yeni raporlar otomatik olarak sunuculara yüklenerek hizmetinize sunulur. TIS-Web® ile tüm kullanım sorunlarınızı çözmek için hizmet alırsınız. Kullanım ile ilgili, teknik sorunlar ve tüm ilgili konular hakkında sürekli destek alabilirsiniz. Ayrıca, dijital platformlarla ilgili tüm soru ve sorunlarınızla ilgili de yardım alabilirsiniz.

TIS-Web® destek ile çözümleyemediğiniz bir sürücü ya da araç raporlaması olduğunda ilgili konunun çözümlenebilmesi için yardım alabilirsiniz. TIS-Web® ile sadece yasal şartları yerine getirmekle kalmazsınız. TIS-Web® uygulaması ile sürücülerinizin ve araçlarınızın; ne kadar çalıştıklarını, ne tür ihlaller yaptıklarını, sürüş ve dinlenme sürelerine uyup uymadıkları gibi bilgileri ve çok daha fazlasını detaylı raporlarla inceleyebilirsiniz.

Başlangıç Paketi TIS-Web® Uygulaması TIS-Web® Raporlar TIS-Web® Tarayıcı Ara Yüzü TIS-Web® Otomatik Yükleyici