DriverLinc

VDO FleetVisor

DRİVERLİNC - FİLONUZ İÇİN MOBİL GÜÇ

  • Kamyon navigasyonu: ücretli yolları, köprüleri ve tünelleri dikkate alan kamyonlar ve otobüsler için en uygun rotalar.
  • Sürüş ve dinlenme süreleri uygun kayıt.
  • Dokunmatik ekranda sürücü bilgilerinin uygun okunması.
  • Ekonomik sürüşün sürekli iyileştirilmesi için sürücü koçu.
  • Lastik Kontrol Servisi ile lastik yönetimi.
  • Konuşma fonksiyonu metin: mesajlar yolculuk sırasında okunur.
  • Gerçek zamanlı trafik bilgileri.
  • Taşıma ve diğer belgelerin kaydedilmesi ve imzalanması.
  • Bir kamyon filosunun günlük çalışması sırasında kaba kullanım için uygun sağlam tasarım.

DAHA FAZLA VERİMLİLİK İÇİN: DRİVERLINC & VDO FLEETVİSOR

Sağlam Driverlınc tablet filo iş akışları daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için geliştirilmiştir. VDO FleetVisor ile birlikte – ve modeli iş karlılığı artırmak için DriverLinc bir tablet daha iyi iletişim sağlar değil, sadece sahip, aynı zamanda profesyonel navigasyon hizmetleri, akıllı hizmet ve verimli iş akışları bağlı.

DriverLinc Tablet üç farklı tasarımlar mevcuttur: DriverLinc ışık, DriverLinc ve DriverLinc+. DriverLinc ışığı sürücü kabinine kalıcı olarak monte edilirken, DriverLinc ve DriverLinc + da taşınabilir.

DETOURS OLMADAN HEDEFE VARMAK

Tüm DriverLinc modelleri, ücretli yollar, köprüler, köşeler, tüneller, ağır mal trafiği vb.hakkında özel bilgiler içeren profesyonel kamyon navigasyonu sunar. DriverLinc ve DriverLinc+ modelleri ile önceden yapılandırılmış rotaları veya rota değişikliklerini doğrudan cihazın entegre navigasyon sistemine gönderebilirsiniz. Ayrıca, DriverLinc + ile, aynı zamanda gerçek zamanlı trafik bilgileri yarar. Bu, sürücülerinizin her zaman hedeflerine en hızlı rotayı alabileceği anlamına gelir.

SÜRÜCÜ KOÇU İLE ARAÇ KULLANIMINI GELİŞTİRİN

Sürücü Antrenörü, dijital sürüş eğitmeni, size ve sürücülerinize motor rölanti, kritik fren manevraları ve çok daha fazlası hakkında genel bir bakış sunar ve sürüş tarzları hakkında anında geri bildirim sağlayarak sürücülerinizi destekleyen araç kullanımı hakkında basit semboller sağlar. Bu, sürücülerinizin sürekli olarak daha ekonomik bir şekilde nasıl sürüleceğini öğrendiği anlamına gelir.

SÜRÜŞ VE DİNLENME SÜRELERİNİ TEMİZLE

DriverLinc kullanarak, sürücüler kolayca sürüş, dinlenme, çalışma ve vardiya dönemleri kontrol ve bir bakışta kalan sürüş süresini görebilirsiniz. Bu, sürücülerinizin yasal olarak izin verilenden daha uzun süre yolda olmadığı anlamına gelir. Yasal sınırlara ulaşılmasına ilişkin uyarılar, bu düzenlemelerin herhangi bir ihlalini önler.

GELİŞTİRİLMİŞ İŞ SÜREÇLERİ

Yanı sıra sürücüler ve schedulers arasındaki iletişimi basitleştirerek olarak, DriverLinc + da iş süreçleri kolaylaştırır. Yerinde işleme kağıtları ve Kargo kodlarının taranması ile hızlandırılır ve hatta imzalar dijital olarak sağlanabilir.