TIS-Web®

TIS-Web®

TIS-WEB® - DAHA FAZLA GÜVENİLİRLİK VE VERİMLİLİK İÇİN PROFESYONEL FİLO YÖNETİM YAZILIMI

  • TIS-Web® veri arşivlemeyle ilgili yasal gereklilikleri yerine getirmenize yardımcı olur.
  • Pratik modüler sistemde araçlar, sürücüler, lojistik ve römork yönetimi için tüm TIS-Web® servislerini derleyin.
  • Akıllı arayüzlerle TIS-Web®'den diğer sistemlere filo verilerini aktarın.
  • TIS-Web®, pahalı bir BT altyapısı gerektirmeyen, İnternet tabanlı bir filo çözümüdür.
  • TIS-Web® ile yalnızca gerçekte ne kullandığınızı ödersiniz - araç, kullanıcı ve işlev sayısına bağlı olarak.
TIS-Web®

TIS-WEB® NEDİR?

TIS-Web®, daha fazla güvenlik ve güvenilirliğin yanı sıra yasal olarak uyumlu araç ve sürücü verilerinin kaydedilmesi ve arşivlenmesi için VDO'nun akıllı filo yönetim yazılımıdır. TIS-Web® sadece sürüş ve dinlenme sürelerini yönetmenize ve kalan sürüş süresini güvenli ve verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olmaz - aynı zamanda CAN veriyolundan araç tüketim verilerini, sürücü kartından ve coğrafi verilerden bilgileri işler.

TIS-Web® bir bulut hizmetidir. Tek gereken İnternet erişimi olan bir PC. Kullanıcı ücretleri, araç, kullanıcı ve süre başına hesaplanır. Bu yüksek düzeyde kişiselleştirme sayesinde, yazılım her boyuttaki filo ve performans aralıkları için uygundur. TIS-Web® ile, zamanlayıcılar ve filo yöneticileri, işletmelerinin operasyonel başarısı için temel parametreleri etkili bir şekilde ayarlayabilir. Bunu başarmak için TIS-Web®, bireysel gereksinimlerinize göre modüler tasarımda birleştirilebilecek birkaç modül içerir.

TIS-WEB® MODÜLER SİSTEMİ

TIS-WEB® VERİ YÖNETİMİ (DMM) - HER ZAMAN GENEL BAKIŞ
TIS-Web® Veri Yönetimi sürüş ve dinlenme sürelerini arşivler ve sürücülerin kalan sürüş süresini gösterir. Bu, zamanlama görevlerini daha hızlı gerçekleştirmenizi ve ek kargolar eklemenizi sağlar.
Net grafikler ve kendi kendini açıklayıcı görselleştirmeler doğru kararları almanıza yardımcı olur. Örneğin, bir düğmeye dokunarak, sürüş ve dinlenme süreleri ile sürüş hızı ve mesafeleri için yönetmeliklere uyumu kontrol edebilirsiniz.
Sürücüler, yakıt tüketimi, hız, hız profili vb. 18'den fazla farklı rapor yardımı ile sürüş tarzlarını mükemmelleştirebilirler.
Pratik bir hatırlatma işlevi, indirme tarihlerini, kart son kullanma tarihlerini, ehliyet incelemelerini ve bakım tarihlerini zamanında bildirir.
With the additional TIS-Web® Motion module in combination with the DLD® Wide Range II, you benefit from the advantages of georeferenced data analysis as current vehicle positions and routes are instantly traceable in TIS-Web® Motion.
TIS-WEB® HAREKETLİ - YÜKSEK PERFORMANSLI GİRİŞ DÜZEY MODÜLÜ
Küçük ve orta büyüklükteki filolar için akıllı çözüm: DLD® Wide Range II ile birlikte TIS-Web® Motion, araçlarınızın konumunu belirleyebilmeniz ve rotalarını takip edebilmeniz için konum verilerine erişmenize olanak sağlar.
Araçlarınızın her zaman nerede olduğunu biliyorsunuz ve teslim tarihleri ve gecikmeler hakkında kesin ayrıntılar sağlayabiliyorsunuz.
Gelişmiş VDO Sayaç işlevi, kalan sürüş süresini ve sürücülerinizin gereken dinlenme zamanlarını sürekli olarak görüntüler.
Sürücülerinizin bağlı kalacağı yolları veya önceden tanımlanmış coğrafi bölgeleri planlayabilirsiniz. TIS-Web® Motion, bu rotalardan veya alanlardan gelen sapmaları otomatik olarak raporlar.
Entegre ContiPressureCheck, traktör / treyler kombinasyonlarınızın lastik basıncına ve sıcaklığına daima dikkat etmenizi sağlar.
VDO TIS-Web® Motion için minimum sözleşme süresi yoktur. TIS-Web® Motion, TIS-Web® Veri Yönetimi ile birlikte tüm potansiyeliyle çalışır.
TIS-WEB® COMMUNICATOR - SÜRÜCÜLERİNİZLE İLETİŞİME KALIN
TIS-Web® Communicator ile siz ve sürücüleriniz TIS-Web® Fleet uygulaması veya TIS-Web® üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.
Örneğin yaklaşmakta olan sürücü kartı indirmeleri hakkında otomatik hatırlatıcılar gönderin.
Sürücülerinizi kalkış öncesi kontrolleri için yapılandırılabilir bir liste ile destekleyin. Tamamlandığında ve - gerekirse - yorumlar eklendi, bu liste yolculuğa başlamadan önce en fazla iki fotoğrafla TIS-Web®'e aktarılır. Bu, aksama sürelerini en aza indirmenize ve otomobil tamir dükkanlarındaki randevuları önceden planlamanıza yardımcı olur.
Mesaj gönderin, soruları cevaplayın, yeni talimatlar verin veya doğrudan hata raporlarına cevap verin ve bir sürücünün mesajınızı henüz herhangi bir zamanda okuyabildiğini kontrol edin.
Dahası, sürücülerinizin soru sorması veya soru sorması için en iyi yol, kısa mesaj veya mesajlaşma servisi kadar kolay olan ücretsiz TIS-Web® Filo uygulamasıdır.

TIS-WEB® MOTION

TIS-Web® Motion, en son sürümünde size daha fazla avantaj sunar. Yazılım, kullanımı kolay bir arabirim altında hareket ve konum verilerini araçlar ve sürücüler hakkında bilgilerle birleştirir. Ayrıca sürücülerinizin kalan sürüş sürelerini de görebilirsiniz.

TIS-WEB® VERİ YÖNETİMİ (DMM) - HER ZAMAN GENEL BAKIŞ
tacklebox-closed

Pratik widget'lar ile doğrudan gösterge paneli giriş sayfasına, yaklaşmakta olan görevler, mevcut sürücüler ve sürücülere yakın mesafeden bilgi alabilirsiniz ya da araç durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

PLANLAYICIYI KULLANARAK FİLO YÖNETİMİ
tacklebox-closed

Özel bir vurgu yeni "Planlayıcı" dır. “Planlayıcısı” ile görünürde her zaman filo ve sürücüleri var. Pratik harita modülü sadece size mevcut konumu, hedef veya kamyonun tahrik mesafeyi ortaya koymaktadır. Aracın üzerine tıklayarak, daha önemli bilgiler çeşitli alacaksınız. Sürücülerinizin vardiya planını görebilirsiniz; sürüş, Test ve kalan sürüş sürelerini ve son 24 saatlik tüm etkinliklerini tanıyın. Buna ek olarak, örneğin lastik sıcaklığı, lastik basıncı veya yakıt seviyesi gibi araç durum verilerini de görebilirsiniz.

GEOFENCİNG: ÖZEL ALANLARIN BELİRLENMESİ VE İZLENMESİ
tacklebox-closed

Geofencing kullanarak belirli bir alanı belirlemek, hangi sürücüleri bırakmak veya izin verilmez-örneğin tehlikeli malların taşınması ile. Aracınızdan biri belirlenen bölgeden ayrılırken, sistem tarafından bilgilendirileceksiniz.

HER ZAMAN HABERDAR: RAPORLAR VE MESAJLAR
tacklebox-closed

Mesaj alanınızda, ayrı ayrı ayarlayabileceğiniz önemli mesajlar alacaksınız. Aşağıdaki olaylar hakkında bilgi alabilirsiniz:

  • Hız
  • Sürücü kartı olmadan sürüş
  • Bilinmeyen sürüş
  • Geofencing Lastik sıcaklığı ve lastik basıncı
  • Alco-Kilitler

Buna ek olarak, bu-Web° Hareket'in yeni sürümü içindeki raporlama optimize edilmiştir. Bu nedenle, artık tek bir tıklama ile sürücülerinizin vardiya planı veya tek olaylar gibi tek raporları görebilirsiniz.

TIS-WEB® MOTION DÖKÜMAN