VDO FleetVisor

VDO FleetVisor
  • Sürüş ve dinlenme süreleri yanı sıra günlük, haftalık ve iki haftada bir çalışma saatleri bir bakışta.
  • KPI, filonun daha fazla optimizasyonu için ihlaller ve araç kullanımı hakkında raporlar ve puan kartları.
  • Gerçek zamanlı olarak kargo takibi.
  • Bakım veya veri yedekleme gibi yaklaşan randevuların zamanında hatırlatıcıları.
  • Sürücü kartı ve toplu bellek verilerinin otomatik olarak indirilmesi.
  • Rota raporları da dahil olmak üzere konum ve rota takibi.
  • Önceden yapılandırılmış güzergahların veya güzergahın iletimi, doğrudan sürücü Driverlınc tabletinizin navigasyon sistemine değişir.
  • Analiz için teşhis ve tüketim verileri

VDO FLEETVİSOR: FİLO YÖNETİMİNDE BÜYÜK VERİ

VDO FleetVisor

VDO FleetVisor dijital filo yönetimi için bizim prim teklif. Profesyonel yazılım, VDO'NUN akıllı aksesuarlarıyla birleştirildiğinde tam potansiyelini ortaya koyuyor. VDO FleetVisor ile profesyonel olarak “büyük veri " konusunu ele alabilirsiniz. Tüketim değerleri, konumlar, kargo ve sürücüler ve bunların araç kullanımı gibi araçlarınızla ilgili çeşitli verileri toplayabilirsiniz. Vdo FleetVisor gerçek zamanlı olarak sizin için, sürüş, dinlenme ve yolculuk süreleri ile birlikte, bu veri materyali değerlendirecektir. Operasyonel iş kararlarınızı köklü verilere dayanarak yaparsınız. Anlaşılması kolay rakamlar ve grafikler sizin için idari yönetim görevlerini basitleştirir.

EN YÜKSEK TALEPLER İÇİN FİLO YÖNETİMİ

VDO FleetVisor

Gereksinimlerinize bağlı olarak, VDO Fleetvisor'un akıllı hizmetlerini bireysel hizmet ve veri paketleri şeklinde ekleyebilirsiniz. TruckLinc ve TrailerLinc veya lastik kontrolü ile Driverlınc serisindeki sürücü tabletleri gibi donanım modülleri ile birleştirildiğinde, VDO FleetVisor özellikle verimli filo yönetimi için daha kapsamlı hizmetler sunar. Danışmanlarımız, kişiye özel bir paketi bir araya getirmenize yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

VDO FLEETVİSOR – HERKES İÇİN AÇIK

VDO FleetVisor servislerini, araçlarınız ve römorklarınız, örneğin, soğutmalı nakliye için römorklarda, VDO'DAN başka araç üstü ünitelerle donatılmış olsa bile kullanabilirsiniz. Açık telematik platformu ile, verilerinizi kolayca yükleyebileceğiniz bir bulut hizmeti sunuyoruz. Akıllı arayüzler daha sonra bu verilerin VDO Fleetvisor'a aktarılmasını sağlar ve size modern filo yönetim yazılımının akıllı hizmetlerine erişim sağlar. Sizin için avantajlar: tüm araçlarınızı tek bir portalda görebilirsiniz.