WorkshopTab

WorkshopTab

Workshop Tablet ile, VDO marka takograf cihazları ve diğer marka dijital takografın tüm sürümlerinde gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. VDO DTCO® 3.0 universal takograflarını farklı araç üreticisi parametrelerine uygun olarak programlamak ve bireysel CAN veri elde etmeyi düzenlemek sadece VDO Workshop Tablet ile mümkündür.

  • Takografların kalibrasyonunu ve bakımını sağlamak için tüm özgün hizmetleri içeren modüler bir basamak.
  • Manipulasyon kontrolleri, test raporları ve veri işleme dahil komple bir takograf kalibrasyonu için “Hepsi Bir Arada” takımı.
  • 'WorkshopTab', araç ve takograf verilerini servisten ofise ileterek takograf kalilbrasyonunu çabuklaştırır.
  • İş yükünü azaltan dijital takografların kurulumu ve kontrolü
  • Takograf kalibrasyonlarının raporlanması ve arşivlenmesi
  • VDO Dijital Takografların tüm versiyonlarıyla uyumlu
  • Takograf kalibrasyonu için kablosuz ve dayanıklı çözümler
tacklebox-closed

İHTİYACINIZ OLAN TÜM KALİBRASYON FONKSİYONLARI PARMAKLARINIZIN UCUNDA

VDO Workshop Tablet ile tüm kalibrasyon fonksiyonlarını parmaklarınızın ucunda yapabilirsiniz. Tableti kullanarak kendinize zaman kazanın, artık tüm evraklarınızı araçta yapabilir ve iş sonunda her şeyi kablosuz olarak yazdırabilirsiniz.

Workshop Tablet'te bulunan kendi kendini açıklayan VDO Raporu yazılımı, test verilerinizi çevrimiçi olarak hemen işleyen, tam olarak entegre bir takograf kalibrasyonu sağlar. Bu, oto tamir atölyelerinin gelecek nesil takograflar için ideal bir şekilde donatılmasını sağlar.

DTCO® aksesuar seti ile 1314 ve 1318 analog takografları kalibre etmek de mümkündür.

FONKSİYON MATRİSİ

Workshop Tablet ile, bir OEM varyantı veya evrensel bir cihaz olsun, dijital takografın tüm sürümlerinde gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Önemli: VDO DTCO® 3.0 evrensel takograflarını farklı araç üreticisi parametrelerine göre programlamak ve bireysel CAN veri elde etmeyi düzenlemek sadece VDO Workshop Tablet ile mümkündür.